Zakázková výroba

Opasek si můžete formou zakázky sestavit sami. Za zakázku ve standardní délce zaplatíte stejnou cenu (bez jakéhokoliv příplatku) , jako za opasek ze standardní nabídky našeho e-shopu.

Způsob vytvoření zakázky je jednoduchý, postupujte stejně, jako při běžném nákupu. Před odesláním objednávky uveďte do poznámky požadovanou změnu materiálu - tím vytvoříte objednávku na zakázku.

Stručný popis postupu zadání zakázky:

1) Z naší nabídky si vyberte opasek podle spony, která se Vám líbí. Spona zároveň určuje šířku pásku (u vzoru spony nelze libovolně měnit šířku opasku - pouze některé vzory spon jsou nabízeny ve více, zpravidla dvou šířkách). S výběrem spony je zde zároveň zadán materiál (desén) dle standardní nabídky.

2) Běžným způsobem postupujte dále při výběru opasku - zadejte požadovanou délku a barvu.

3) Po vstupu do nákupního košíku postupujte podle pokynů a vyplňte požadované údaje (počet objednávaných kusů, jméno a adresu dodání, způsob dopravy a platby).

4) Před potvrzením a odesláním objednávky sdělte do pole "Poznámka" své přání na změnu materiálu (změna desénu, barvy, prošití ano/ne).

5) Doporučujeme kontaktovat nás ještě telefonicky na tel. čísle 603 344 633 nebo 603 819 478 (cena hovoru je běžná dle Vašeho operátora), má to své výhody: ověříte si, že zakázka je ve Vámi požadované lhůtě možná (zda je požadovaný materiál v desénu a barvě právě k dispozici), případně zda jsou další Vaše přání splnitelná a vhodná (ze zkušeností např. prošití některých materiálů nedoporučujeme). Také je možné dojednat některé podrobnosti či změny.