Naše historie

Výrobu opasků jsem zahájila v roce 1992. Časem jsem se specializovala na malé série pánských a dámských opasků s velkou variabilitou kování spolu s používáním stále nových materiálů a módních barev, vše v nejvyšší kvalitě.

Na našich stránkách opasky-gama.cz si můžete vybrat z nabídky jednotlivých kolekcí pánských a dámských opasků, či se můžete inspirovat a "ušít" si opasek na míru, vše v prvotřídní kvalitě a to jak opasek pánský (společenský nebo sportovní), tak i dámský.

Na stránkách e-shopu opasky-gama.cz najdete výrobky přímo od českého výrobce s odpovídající kvalitou vyrobené z italských kvalitních usní s kováním italským, španělským a německým. Tyto malé kolekce jsou vytvářeny podle posledních módních trendů s přihlédnutím k českému vkusu. Zde najde svůj opasek zákazník dávající přednost jednoduché eleganci či zákazník odvážnější. V e-shopu opasky-gama.cz si můžete zakoupit opasek naprosto podle svého vkusu, ke zvolené sponě si můžete vybrat typ materiálu i barvu a opasek Vám bude zkompletován za cenu stejnou jako v základní nabízené kolekci. Toto jistě ocení obzvláště dámy v době sezónních barev.

Pánské a dámské opasky jsou vyráběny z celých usní (kůží). Opasek je vyroben z jedné vrstvy vysoce kvalitní usně o tloušťce 3 - 3,5 mm (to znamená, že není spojen a lepen z jednotlivých komponentů, kde ne všechny součásti bývají z pravé kůže a přesto bývá opasek jako z pravé kůže nazýván). Useň se liší pouze měkkostí. Hrany opasků jsou opracovány a zabarveny. Opasek nebarví oděv, nevykazuje oděr.


Naši uživatelé

Mezi naše odběratele patří vybrané české obchodní firmy. Jejich obchody můžete potkat nejen v Praze, ale i v některých dalších městech a městských obchodních centrech. Jejich spolupráce si velmi vážíme, patří jim náš dík.

Cílem našeho e-shopu opasky-gama.cz je nejen našim stávajícím odběratelům usnadnit rychlý přístup k novinkám a řešit individuální požadavky na sortiment, ale především zpřístupnit celý náš široký sortiment pánských a dámských opasků z pravé kůže všem individuálním zájemcům,což v jednotlivých obchodech zcela není možné. E-shop opasky-gama.cz je určen také pro ty, kteří nemají čas na nákup v kamenném obchodě nebo nenašli výrobek dle svých představ. Zde v e-prodejně opasky-gama.cz si zákazník může vybrat z široké nabídky pánských a dámských opasků, která je stále obměňována, anebo svoje představy realizovat formou individuální objednávky. Stačí si vybrat typ spony (ten udává šířku opasku), barvu a desén kůže a uvést požadovanou délku opasku (návod na správné změření délky je uveden v menu "Úprava délky"). Dle Vašich požadavků opasek zkompletujeme a zašleme na Vaši udanou adresu. Proto, abychom splnili i Vaše nejnáročnější přání, obměňujeme a rozšiřujeme naši nabídku opaskových spon, barev a úprav kožených materiálů v souladu s modními a sezóními trendy. Při návštěvě stránek našeho obchodu opasky-gama.cz můžete vždy objevit něco nového, čím si doplníte své oblečení dle Vašeho vkusu a módního stylu.

Zakázky

Opasek si můžete formou zakázky sestavit sami. Za zakázku ve standardní délce zaplatíte stejnou cenu (bez jakéhokoliv příplatku) , jako za opasek ze standardní nabídky našeho e-shopu.

Způsob vytvoření zakázky je jednoduchý, postupujte stejně, jako při běžném nákupu. Před odesláním objednávky uveďte do poznámky požadovanou změnu materiálu - tím vytvoříte objednávku na zakázku.

Stručný popis postupu:

1) Z naší nabídky si vyberte opasek podle spony, která se Vám líbí. Spona zároveň určuje šířku pásku (u vzoru spony nelze libovolně měnit šířku opasku - pouze některé vzory spon jsou nabízeny ve více, zpravidla dvou šířkách). S výběrem spony je zde zároveň zadán materiál (desén) dle standardní nabídky.

2) Běžným způsobem postupujte dále při výběru opasku - zadejte požadovanou délku a barvu.

3) Po vstupu do nákupního košíku postupujte podle pokynů a vyplňte požadované údaje (počet objednávaných kusů, jméno a adresu dodání, způsob dopravy a platby).

4) Před potvrzením a odesláním objednávky sdělte do pole "Poznámka" své přání na změnu materiálu (změna desénu, barvy, prošití ano/ne).

5) Doporučujeme kontaktovat nás ještě telefonicky na tel. čísle603 819 478 (cena hovoru je běžná dle Vašeho operátora), má to své výhody: ověříte si, že zakázka je ve Vámi požadované lhůtě možná (zda je požadovaný materiál v desénu a barvě právě k dispozici), případně zda jsou další Vaše přání splnitelná a vhodná (ze zkušeností např. prošití některých materiálů nedoporučujeme). Také je možné dojednat některé podrobnosti či změny.